Web tasarım

Web Siteniz için ilk adım

Bir gün İçin de web siteniz yayında Kullanımı kolay yönetim paneli Yüzlerce farklı özellik ve modül Google'a uygun altyapı

KULLANIMI KOLAY WEB SİTESİ

Karmaşık yönetim panellerinde aradığınızı bulamıyor musunuz? Basit yapılarda ise istedikleriniz çok mu?. Geliştirilmiş kullanım panelimiz ile farklı şablon seçeneklerini ve onlarca modülü kolayca kullanacaksınız.

EKONOMİK FİYAT

500 TL fiyatla hayalinizdeki web sitesini kendiniz yapın. Hosting ile uğraşmadan, hosting paketi fiyatına web siteniz olabilir. Web sitenizi şu andaki güncel fiyatlarımız üzerinden uzatabilir, ek hizmetler satın alabilirsiniz.

MOBİL UYUMLULUK

Mobil araçlardan web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar çok kolay bir kullanıma sahip olacak ve web siteniz, tablet ve cep telefonlarına tam uyumluluk gösterecektir. Mobil versiyon ücretsizdir ve sistemize ait tüm web sitelere bu imkana sahiptir.

GÜÇLÜ ALTYAPI

Gerek sunucularımız, gerekse yazılımımız konusunda güvenlik ve performanstan ödün vermiyoruz. Web sitelerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde yayında kalmasını sağlıyoruz. Düzenli olarak yedekleme yaparak veri güvenliğinizi sağlıyoruz.

İÇERİK YERLEŞTİRME

Web sitenizi yapmak için içeriklerinizi sisteme girmekle uğraşmak istemiyorsanız "içerik yerleştirme" opsiyonumuz tam size göre. İçerik yerleştirme ile web sitenizde olmasını istediğiniz şeylerden bahsetmeniz, içeriklerinizi mail atmanız yeterli.

SEO OPTİMİZASYONU

Sistemimizle tanıştınız mı? Web siteniz hazır mı? Şimdi en yukarı çıkma vakti.. Seo hizmetimiz ile arama motorlarında, web sitenizin çıkmasını istediğiniz kelimelerde web sitenizi yukarılara taşıyoruz. Nitelikli ziyaretçi sayınızı arttırıyoruz.

HIZLI DESTEK

Sistemimiz ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızda seohizmeti.com.tr'a üye girişi yaparak destek talebi oluşturabilirsiniz. Talebiniz ilgili arkadaşımıza anında ulaştırılacak ve talebiniz üzerinden size geri dönüş sağlanacaktır.

PARA İADE GARANTİSİ

Sistemimizden web sitesi satın aldınız ama düşündüğünüz gibi olmadı mı? Memnun kalmadınız mı? Bu aslında biraz zor bir ihtimal. Ama böyleyse de maddi bir kaybınız yok. 15 gün içinde sebep göstermeksizin iade talep edebilirsiniz.

Başlık Kontrol test

Şirket24 başlık kontrol denemesi
Tetikçi Türkçe Dublaj
Tetikçi Türkçe Dublaj

Tetikçi Türkçe Dublaj

Tetikçi Türkçe Dublaj ...

Devamı
Tetikçi Türkçe Dublaj
Nereden Gelir?

Nereden Gelir?

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. V...

Devamı
lorem imput
Nereden Bulabilirim?

Nereden Bulabilirim?

Lorem Ipsum pasajlarının birçok çeşitlemesi vardır. Ancak bunların büyük bir çoğunluğu mizah katılarak veya rastgele sözcükler eklenerek değiştirilmişlerdir. E...

Devamı
Türkçe
Lorem Ipsum Nedir?

Lorem Ipsum Nedir?

Lorem Ipsum Nedir? Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı ...

Devamı
site 1

site 1

site ilgili acıklama

seo hizmeti
site2

site2

referans 2

seo hizmeti
site3

site3

referans 3

seo hizmeti
site4

site4

referans site4

seo hizmeti tıkla
Profesyonel Web Paketi
seo çalışması dahil
₺1500 ₺1300
₺599 ₺499